Güvenli Alışveriş Şeffaf Kargo! Hızlı Teslimat Güvenli Alışveriş Şeffaf Kargo! Hızlı Teslimat Güvenli Alışveriş Şeffaf Kargo! Hızlı Teslimat Güvenli Alışveriş Şeffaf Kargo! Hızlı Teslimat

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Giyim sektöründe uzun yıllar hizmet veren Ayak Uydur, 2019 yılından beri İstanbul, Profilo AVM içerisindeki fiziksel mağazası ve Ayakuydur.com online mağazası ile modanın önde gelen parçalarını müşterileriyle buluşturuyor. Geniş ürün gamı sayesinde kadın ve erkek giyim alanında ihtiyaç duyulan en trend parçaları koleksiyonunda sergileyen Ayak Uydur, uygun fiyat politikalarıyla her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Giyim modasına damga vuran en yeni kıyafetler ve ayakkabı modelleri ile taçlanan kadın ve erkek kategorisinde aradığınız ihtiyaçları kolayca bulabilirsiniz.

Gardırobunuzu yeniden düzenleyen Ayak Uydur, sizin için en trend olan modelleri takip ederken, sezonun renkleriyle harmanlanan şık tasarımlara imza atıyor. Sizin için özgün ve estetik olanı tam olarak kavrıyor ve özel bir moda asistanı gibi çalışıyor. Dijital dünyada da oldukça faal olan firmamızın prensipleri, üstün nitelikli giyim ürünlerini herkes için ulaşılabilir hale getirmek ve uygun fiyatlarla daha geniş kitlelere seslenebilmek. Bu nedenle, kaliteyi ve uygun fiyatları aynı potada eritmeyi başarabiliyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerimizin sürekli yükselen değerleri paralelinde, değişken ihtiyaç, istek ve şartlarını onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Yüksek kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini kazanma; hizmet verme ve ürünlerimizin satış ve satış sonrasına yönelik hizmetlerini geliştirerek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırma; tüm faaliyetlerimizde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirme gayesindeyiz. Sizler de Ayak Uydur'u takip ederek bizimle birlikte bu gelişim yolculuğuna tanık olabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...